Flash print content
Solnca
HANNER
Кімнати
Площа
Ціна, USD
En Ru Ua

Опис та переваги проекту

 

Житловий комплекс «Фамілія» розташовано поблизу блакитного узбережжя Чорного моря, лише в 350 метрах від берегової лінії. Цей сучасний житловий комплекс на 204 квартири з власною високорозвиненою інфраструктурою створений для зручності і приємного проведення часу його мешканцями.

 

В «Фамілії» є два басейни – відкритий літній і закритий зимовий. Звичайно, відпочинок в Криму для нас це, в першу чергу, купання в морі. Незважаючи на зимову прохолоду та негоду , мешканці «Фамілії» взагалі не відчують на собі незручностей – їх завжди чекатиме басейн з прозорою та теплою водою.

 

Комплекс продумано до дрібниць з істинно європейським розумінням якості і комфорту, щоб як дорослі, так і малюки чудово себе відчували у будь-який час року. На першому поверсі знаходяться продуктовий та господарський магазини. Якщо ви зголодніли, то вгамувати голод ви зможете в затишному ресторані або кафе, які також розташовані на першому поверсі. Тих, кого дуже турбують наслідки такого відпочинку, чекає фітнес-центр.

 

На вході до будівлі ви потрапляєте в хол, місце гордості нашого проекту. Хол оформлений в найкращих традиціях класичного стилю, передаючи кожним своїм елементом атмосферу прекрасного і вічного. Потрапивши сюди, ви відразу відчуєте, що ваш відпочинок розпочався, а приємний хостесс завжди зустріне вас з посмішкою і вирішить всі ваші нагальні питання.

 

Для вашої зручності в комплексі передбачено дев'ять ліфтів і сходи зі скляними галереями, викладені декоративною плиткою, з яких ви зможете насолоджуватися красою кримських гір, які зачаровують і приваблюють своєю вишуканістю і могутністю.

 

Всі квартири комплексу розташовано вікнами у бік моря, даруючи погляду чудовий вигляд на бухту, що охороняється з моря скелями-близнятами Адаларами, а з берега – Генуезькою скелею, увінчаної руїнами стародавньої фортеці. Сам комплекс складається з одно - чотирьохкімнатних квартир, вхід до яких виконано з відкритих галерей, передбачливо розташованих по північному (прихованому від моря) фасаду комплексу.

 

Наша компанія приклала максимально зусиль, щоб захистити наших мешканців від побутових проблем, тому в будинку знаходяться пральня, експлуатаційна служба ЖКГ, підземний паркінг на 120 машиномісць. Вся територія комплексу знаходиться під цілодобовою охороною.